GYMNÁZIUM, SOBĚSLAV, DR. EDVARDA BENEŠE 449/II
v

Změny v rozvrhu Thursday 24. 9.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9
4.A Absc Absc
4.B ŠA ŠA ŠA ŠA ŠA ŠA ŠA ŠA ŠA
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Adam Marek .. Vd
Balounová Jitka Hv -
Dušková Radka Va
Jindra Radim - Bn
Lagnerová Jana - - .. - .. ..
Lintner Petr - - - - - .. - - -
Řehounek Jiří - - Bl .. -
Stefanová Ivana - <>
Štěpánová Lenka .. <>
Váchová Petra Du
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Adam Marek
6 přesun << DE 1.A 1.A z 7. hod
7 přesun >> DE 1.A na 6. hod
Baloun František
1 odpadá TV 4.A (Chl)
2 odpadá TV 4.A (Chl)
5 supl. (Ji Absc) CE 5.B 5.B za odpadlou
Balounová Jitka
3 přesun << MA 2.A 2.A z 6. hod
6 přesun >> MA 2.A na 3. hod
7 přesun << SMA 6.B (SMA1)+ 4.A z 9. hod
9 přesun >> SMA 6.B (SMA1)+ na 7. hod
Bělský Vladimír
3 supl. (Re Doz) DE 3.B 3.B přespočetná hod.
3 odpadá CE 4.B
6 navíc DE 3.A 3.A za odpadlou
Dušková Radka
6 změna HV 1.B (S1Hv) 1.B
6 spojeno (Va Absc) HV 1.B (S2Vv) 1.B
Dvořáková Jana
2 odpadá MA 4.B
Havlík Petr
4 supl. (Ba Absc) FY 1.A 1.A za odpadlou
4 odpadá FY 2.B (S2Fy) zrušeno
Honsová Romana
4 přesun << NJ 2.A (NJ1) VV z 8. hod
8 přesun >> NJ 2.A (NJ1) na 4. hod
Jindra Radim
8 odpadá ZSV 4.B
Kropáčková Lucie
5 výměna << CH 3.B 3.B z 6. hod
6 výměna >> CH 3.B na 5. hod
Vandasová Lenka
1 odpadá TV 4.A (Dív)
2 odpadá TV 4.A (Dív)
5 supl. (Ad Absc) MA 1.A 1.A za odpadlou
Lagnerová Jana
7 přesun << SMA 6.B (SMA3)+ CH z 9. hod
9 přesun >> SMA 6.B (SMA3)+ na 7. hod
Naumenko Iurii
5 výměna << ZSV 6.B 6.B z 17.9. 4. hod
Pánek David
1 odpadá AJ 4.B (AJ1)
5 navíc AJ 3.A (Aj2) LCh za odpadlou
5 odpadá AJ 4.B (AJ2)
Řehounek Jiří
6 přesun << GE 2.A 2.A z 9. hod
6 odpadá GE 3.A zrušeno
9 přesun >> GE 2.A na 6. hod
Podsedníková Martina
1 odpadá NJ 4.B (NJ2)
5 navíc NJ 3.A (Nj1) 3.A za odpadlou
5 odpadá NJ 4.B (NJ1)
Stefanová Ivana
7 přesun << SMA 4.A (SMA2)+ 6.B z 9. hod
9 přesun >> SMA 4.A (SMA2)+ na 7. hod
Štefanová Vladimíra
4 přesun << AJ 2.A (AJ2) 2.A z 8. hod
8 přesun >> AJ 2.A (AJ2) na 4. hod
Štěpánová Lenka
6 výměna << MA 3.B 3.B z 5. hod
Váchová Petra
5 spojeno (Du Absc) VV 1.B (S2Hv) 1.B
5 změna VV 1.B (S1Vv) 1.B
Změny v rozvrzích tříd
1.A
4 FY 1.A supluje Hv (Ba)
5 MA 1.A supluje Vd (Ad)
6 DE 1.A přesun << Ad z 7. hod
7 DE přesun >> na 24.9. 6. hod
1.B
5 VV S2Hv 1.B spojí Va (Du)
5 VV S1Vv 1.B změna Va
6 HV S1Hv 1.B změna Du
6 HV S2Vv 1.B spojí Du (Va)
2.A
3 MA 2.A přesun << Ba z 6. hod
3 BI odpadá (La)
4 NJ NJ1 VV přesun << Hs z 8. hod
4 AJ AJ2 2.A přesun << Sv z 8. hod
4 CE odpadá (Ad)
6 GE 2.A přesun << Re z 9. hod
6 MA přesun >> na 24.9. 3. hod
8 NJ NJ1 přesun >> na 24.9. 4. hod
8 AJ AJ2 přesun >> na 24.9. 4. hod
9 GE přesun >> na 24.9. 6. hod
2.B
4 FY S2Fy odpadá (Hv)
4 S1Př odpadá (Sp)
3.A
5 NJ Nj1 3.A navíc Po
5 AJ Aj2 LCh navíc Pn
5 MA odpadá (La)
6 DE 3.A navíc Bl
6 GE odpadá (Re)
3.B
3 DE 3.B supluje Bl (Re)
5 CH 3.B výměna << Kp z 6. hod
5 MA výměna >> na 24.9. 6. hod
6 MA 3.B výměna << Sp z 5. hod
6 CH výměna >> na 24.9. 5. hod
4.A
7 SMA SMA1 4.A přesun << Ba z 9. hod
7 SMA SMA3 CH přesun << La z 9. hod
7 SMA SMA2 6.B přesun << St z 9. hod
9 SMA SMA1 přesun >> na 24.9. 7. hod
9 SMA SMA3 přesun >> na 24.9. 7. hod
9 SMA SMA2 přesun >> na 24.9. 7. hod
1. - 2. les.Obecná absence třídy
4.B
6 FY odpadá (Li)
1. - 9. les.Školní akce
5.B
5 CE 5.B supluje Bn (Ji)
6.B
5 ZSV 6.B výměna << Na z 17.9. 4. hod
5 MA výměna >> na 17.9. 4. hod
6 BI odpadá (La)
7 SMA SMA1 4.A přesun << Ba z 9. hod
7 SMA SMA3 CH přesun << La z 9. hod
7 SMA SMA2 6.B přesun << St z 9. hod
9 SMA SMA1 přesun >> na 24.9. 7. hod
9 SMA SMA3 přesun >> na 24.9. 7. hod
9 SMA SMA2 přesun >> na 24.9. 7. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou